Domů / Novinky / VÍTE CO JE HAMMAM?
Kategorie
Výrobci
Proč nakupovat u nás?

1. KVALITA Vybíráme pro Vás kvalitní značky, pro které máme buď přímé zastoupení nebo úzce spolupracujeme s dodavateli proto 99% zboží, které zde naleznete máme skladem. Důležitá je pro nás transparentnost proto mají výrobky sériová čísla, podle kterých je dohledatelný jejich původ a složení.

 

2. PROHLÉDNOUT/VYZKOUŠET Chtěli byste si výrobky prohlédnout a vyzkoušet? Můžete navštívit naše výdejní místo na Olšanském náměstí 7 na Praze 3, kde Vám rádi poradíme.

 

3. DÁREK Ke každé objednávce dárek ZDARMA.

 

4. INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP Naší filozofií je individuální přístup. Proto si můžete telefonicky domluvit schůzku pro individuální konzultaci. V rámci konzultace se snažíme pomoci najít pro Vás to nejlepší.

 

5. PŘÍRODNÍ A BIO Vybíráme pouze přírodní výrobky, výrobky certifikované BIO i výrobky pocházející z fairtradu tzn. že jejich zakoupením se podílíte nejen na ochraně svého zdraví, ale i na ochraně životního prostředí, trvale udržitelného rozvoje a ještě podporujete spravedlivý obchod.

 

6. DOPRAVA ZDARMA Při nákupu na 2000Kč máte dopravu ZDARMA.

 

7. VÝHODY Pokud se na našem e-shopu zaregistrujete, získáte VIP výhody jako speciální nabídky a slevy.

VÍTE CO JE HAMMAM?

VÍTE CO JE HAMMAM? - Bionaturalia.cz     Lázně Hammam mají kořeny v dávných starověkých kulturách. Jedná se o staletími prověřenou tradiční orientální proceduru očisty těla, která přínáší zcela jinou dimenzi v péči o tělo i duši. Hammam vychází z přísných požadavků na očistu těla i ducha. V pojetí orientální filozofie při něm ze sebe doslova „smyjete všechnu špínu světa“.

Lázně Hammam mají kořeny v dávných starověkých kulturách. Jedná se o staletími prověřenou tradiční orientální proceduru očisty těla, která přínáší zcela jinou dimenzi v péči o tělo i duši.
Hammam vychází  z přísných požadavků na očistu těla i ducha. V pojetí orientální filozofie při něm ze sebe doslova „smyjete všechnu špínu světa“.
S hammam je možné se s ním setkat například při cestách do Turecka, hammam se však praktikuje i v dalších zemích Orientu, například Maroku, Tunisu a dalších místech severní Afriky.
Jedná se o omývání těla teplou vodou na vyhřívaném mramorovém lůžku. K dokonalé očistě je používáno speciální mýdlo hammam. Poté následuje masáž spojená s důkladným peelingem pokožky pomocí speciální orientální rukavice kessa, typická pěnová terapie a uvolňující masáž. U některých terapií je zakončená aplikací vzácných olejů. Tento rituál, po kterém se budete cítit jako znovuzrození můžete provést i v pohodlí Vašeho domova. Stačí pořídit si výrobky pro rituál nezbytné – tedy hammam mýdlo, speciální rukavici kessa, peeling, masážní směs rostlinného oleje s vonnými éterickými oleji.