Domů / Novinky / PRAKTICKÁ AROMATERAPIE - ZÁKLADNÍ INFORMACE - 5.díl
Kategorie
Výrobci
Proč nakupovat u nás?

1. KVALITA Vybíráme pro Vás kvalitní značky, pro které máme buď přímé zastoupení nebo úzce spolupracujeme s dodavateli proto 99% zboží, které zde naleznete máme skladem. Důležitá je pro nás transparentnost proto mají výrobky sériová čísla, podle kterých je dohledatelný jejich původ a složení.

 

2. PROHLÉDNOUT/VYZKOUŠET Chtěli byste si výrobky prohlédnout a vyzkoušet? Můžete navštívit naše výdejní místo na Olšanském náměstí 7 na Praze 3, kde Vám rádi poradíme.

 

3. DÁREK Ke každé objednávce dárek ZDARMA.

 

4. INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP Naší filozofií je individuální přístup. Proto si můžete telefonicky domluvit schůzku pro individuální konzultaci. V rámci konzultace se snažíme pomoci najít pro Vás to nejlepší.

 

5. PŘÍRODNÍ A BIO Vybíráme pouze přírodní výrobky, výrobky certifikované BIO i výrobky pocházející z fairtradu tzn. že jejich zakoupením se podílíte nejen na ochraně svého zdraví, ale i na ochraně životního prostředí, trvale udržitelného rozvoje a ještě podporujete spravedlivý obchod.

 

6. DOPRAVA ZDARMA Při nákupu na 2000Kč máte dopravu ZDARMA.

 

7. VÝHODY Pokud se na našem e-shopu zaregistrujete, získáte VIP výhody jako speciální nabídky a slevy.

PRAKTICKÁ AROMATERAPIE - ZÁKLADNÍ INFORMACE - 5.díl

PRAKTICKÁ AROMATERAPIE - ZÁKLADNÍ INFORMACE - 5.díl - Bionaturalia.cz     Éterický olej máta peprné (mentha piperita) má svěží mentolovou vůni, je vynikající při migrénách, nevolnostech, zvracení, trávicích potížích.

PRAKTICKÁ AROMATERAPIE - ZÁKLADNÍ INFORMACE 4.díl

DOMÁCÍ LÉKÁRNA - Základní éterické oleje

Máta peprná BIO (Mentha piperita)

Účinky: na krevní oběh, proti nevolnostem, posilující játra, proti migréně, analgetický, digestivní, protiinfekční, antiseptický
Použití: při migrénách, nevolnostech, zvracení, travicích potížích (křeče), při šoku, při bolestech, lokálně osvěžuje (dýchací potíže, problémy s krevním oběhem)
UPOZORNĚNÍ: nepoužívat při srdečních onemocněních; na pokožku používat nejvýše 2% ředění, nepoužívat dlouhodobě, nepoužívat v těhotenství a v období kojení, nepoužívat u dětí mladších 7 let