Domů / Novinky / PRAKTICKÁ AROMATERAPIE - ZÁKLADNÍ INFORMACE - 4.díl
Kategorie
Výrobci
Proč nakupovat u nás?

1. KVALITA Vybíráme pro Vás kvalitní značky, pro které máme buď přímé zastoupení nebo úzce spolupracujeme s dodavateli proto 99% zboží, které zde naleznete máme skladem. Důležitá je pro nás transparentnost proto mají výrobky sériová čísla, podle kterých je dohledatelný jejich původ a složení.

 

2. PROHLÉDNOUT/VYZKOUŠET Chtěli byste si výrobky prohlédnout a vyzkoušet? Můžete navštívit naše výdejní místo na Olšanském náměstí 7 na Praze 3, kde Vám rádi poradíme.

 

3. DÁREK Ke každé objednávce dárek ZDARMA.

 

4. INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP Naší filozofií je individuální přístup. Proto si můžete telefonicky domluvit schůzku pro individuální konzultaci. V rámci konzultace se snažíme pomoci najít pro Vás to nejlepší.

 

5. PŘÍRODNÍ A BIO Vybíráme pouze přírodní výrobky, výrobky certifikované BIO i výrobky pocházející z fairtradu tzn. že jejich zakoupením se podílíte nejen na ochraně svého zdraví, ale i na ochraně životního prostředí, trvale udržitelného rozvoje a ještě podporujete spravedlivý obchod.

 

6. DOPRAVA ZDARMA Při nákupu na 2000Kč máte dopravu ZDARMA.

 

7. VÝHODY Pokud se na našem e-shopu zaregistrujete, získáte VIP výhody jako speciální nabídky a slevy.

PRAKTICKÁ AROMATERAPIE - ZÁKLADNÍ INFORMACE - 4.díl

PRAKTICKÁ AROMATERAPIE - ZÁKLADNÍ INFORMACE - 4.díl - Bionaturalia.cz     Levandule pravá BIO (Lavandula angustifolia) je jedním ze základních éterických olejů, které je dobré mít v domácí lékárničce. Je vynikající, protože skvěle hojí popáleniny i drobná poranění jako říznutí nožem, které zvláště v kuchyni při přípravě jídel zažil snad každý z nás.

PRAKTICKÁ AROMATERAPIE - ZÁKLADNÍ INFORMACE 3.díl

DOMÁCÍ LÉKÁRNA - Základní éterické oleje

Levandule pravá BIO (Lavandula angustifolia)
Účinky: protiinfekční, regeneruje pokožku, protizánětlivý, zklidňující, antiseptický, antispastický, proti stresu, proti jizvám, proti hypertenzi (vysokému krevnímu tlaku)
Použití: na popáleniny, štípance, při kožních onemocněních, na různá poranění kůže (lze nakapat čistý neředěný přímo na postižené místo), při křečích a svalových potížích, chřipkových stavech, problémech se spánkem, vhodný pro děti
UPOZORNĚNÍ: nepoužívat při nízkém krevním tlaku, v těhotenství používat pouze po konzultaci s odborným aromaterapeutem

Lavandin BIO (Lavandula hybrida)
Účinky: protiinfekční, zklidňující, antiseptický, antispastický, proti stresu, proti jizvám, proti hypertenzi
Použití: při kožních problémech, při infekcích, při močopohlavních infekcích, při křečích, při svalových potížích (kašel, horečka, ztuhlé svaly a klouby)
UPOZORNĚNÍ: nepoužívat v těhotenství a v období kojení