Domů / Novinky / PRAKTICKÁ AROMATERAPIE - ZÁKLADNÍ INFORMACE - 3.díl
Kategorie
Výrobci
Proč nakupovat u nás?

1. KVALITA Vybíráme pro Vás kvalitní značky, pro které máme buď přímé zastoupení nebo úzce spolupracujeme s dodavateli proto 99% zboží, které zde naleznete máme skladem. Důležitá je pro nás transparentnost proto mají výrobky sériová čísla, podle kterých je dohledatelný jejich původ a složení.

 

2. PROHLÉDNOUT/VYZKOUŠET Chtěli byste si výrobky prohlédnout a vyzkoušet? Můžete navštívit naše výdejní místo na Olšanském náměstí 7 na Praze 3, kde Vám rádi poradíme.

 

3. DÁREK Ke každé objednávce dárek ZDARMA.

 

4. INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP Naší filozofií je individuální přístup. Proto si můžete telefonicky domluvit schůzku pro individuální konzultaci. V rámci konzultace se snažíme pomoci najít pro Vás to nejlepší.

 

5. PŘÍRODNÍ A BIO Vybíráme pouze přírodní výrobky, výrobky certifikované BIO i výrobky pocházející z fairtradu tzn. že jejich zakoupením se podílíte nejen na ochraně svého zdraví, ale i na ochraně životního prostředí, trvale udržitelného rozvoje a ještě podporujete spravedlivý obchod.

 

6. DOPRAVA ZDARMA Při nákupu na 2000Kč máte dopravu ZDARMA.

 

7. VÝHODY Pokud se na našem e-shopu zaregistrujete, získáte VIP výhody jako speciální nabídky a slevy.

PRAKTICKÁ AROMATERAPIE - ZÁKLADNÍ INFORMACE - 3.díl

PRAKTICKÁ AROMATERAPIE - ZÁKLADNÍ INFORMACE - 3.díl - Bionaturalia.cz     DOMÁCÍ LÉKÁRNA - Základní éterické oleje - Eukalyptus globulus - na co je dobrý?

DOMÁCÍ LÉKÁRNA - Základní éterické oleje

Eukalyptus BIO (Eucalyptus globulus)

Účinky: respirační, protikatarový, mukolytikum, antiseptický
Použití: velmi účinný při infekcích dýchacích a močových cest, při rýmách, podporuje vykašlávání, celkově posiluje; v difúzích ideální v kombinaci s lavandinem nebo tea-tree - ničí choroboplodné zárodky v ovzduší
UPOZORNĚNÍ: není vhodný pro děti do 6 let, nepoužívat v těhotenství a v období kojení, v difúzi používat pouze v kombinaci s dalším éterickým olejem

Eukalyptus radiata BIO (Eucalyptus radiata)

Účinky: respirační, protikatarový, mukolytikum, antiseptický, protivirový, imunostimulační
Použití: podobné jako eukalyptus globulus, ale jeho působení je jemnější proto je vhodný pro děti
UPOZORNĚNÍ: nepoužívat v těhotenství a v období kojení