Domů / Novinky / PRAKTICKÁ AROMATERAPIE - ZÁKLADNÍ INFORMACE - 1.díl
Kategorie
Výrobci
Proč nakupovat u nás?

1. KVALITA Vybíráme pro Vás kvalitní značky, pro které máme buď přímé zastoupení nebo úzce spolupracujeme s dodavateli proto 99% zboží, které zde naleznete máme skladem. Důležitá je pro nás transparentnost proto mají výrobky sériová čísla, podle kterých je dohledatelný jejich původ a složení.

 

2. PROHLÉDNOUT/VYZKOUŠET Chtěli byste si výrobky prohlédnout a vyzkoušet? Můžete navštívit naše výdejní místo na Olšanském náměstí 7 na Praze 3, kde Vám rádi poradíme.

 

3. DÁREK Ke každé objednávce dárek ZDARMA.

 

4. INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP Naší filozofií je individuální přístup. Proto si můžete telefonicky domluvit schůzku pro individuální konzultaci. V rámci konzultace se snažíme pomoci najít pro Vás to nejlepší.

 

5. PŘÍRODNÍ A BIO Vybíráme pouze přírodní výrobky, výrobky certifikované BIO i výrobky pocházející z fairtradu tzn. že jejich zakoupením se podílíte nejen na ochraně svého zdraví, ale i na ochraně životního prostředí, trvale udržitelného rozvoje a ještě podporujete spravedlivý obchod.

 

6. DOPRAVA ZDARMA Při nákupu na 2000Kč máte dopravu ZDARMA.

 

7. VÝHODY Pokud se na našem e-shopu zaregistrujete, získáte VIP výhody jako speciální nabídky a slevy.

PRAKTICKÁ AROMATERAPIE - ZÁKLADNÍ INFORMACE - 1.díl

PRAKTICKÁ AROMATERAPIE - ZÁKLADNÍ INFORMACE - 1.díl - Bionaturalia.cz     Aromaterapie neboli léčení vůněmi používá éterické oleje, které mohou pro nás být prospěšné v mnoha ohledech. Čisté přírodní vůně éterických resp. esenciálních olejů mohou mít blahodárné účinky na náš organismus, navozují pocit duševní pohody, působí proti stresu a pomáhají obnovit rovnováhu těla i duše. Podle typu oleje mohou napomáhat zvýšení koncentrace, uvolnění napětí nebo nabuzení energií.

PRAKTICKÁ AROMATERAPIE - ZÁKLADNÍ INFORMACE - 1.díl

Éterické oleje Florame jsou 100% čisté a ve většině v BIO kvalitě.

Koupele
Koupel připravíme tak, 10 – 15 éterického oleje smícháme se 7 zátkami koupelové báze Florame. Tuto směs přimícháme do koupele. Délka koupele by měla být 15 – 20 minut.

Masáže
Masírujeme postižené místo nebo části těla směsí éterického oleje v základní masážní bázi Florame nebo v rostlinném oleji Florame (mandlový, lískový ořech, macadamia atd.)
Ředění pro masáže:
0,5% - u dětí od 3 do 6 let, odpovídá 7 kapkám v 50 ml nosného oleje
1,5% - u dětí od 6 do 12 let, odpovídá 22 kapkám v 50 ml nosného oleje
2,5 – 3% - od 12 let, odpovídá 37 kapkám v 50 ml nosného oleje

Difúze (rozptýlení do vzduchu)
Difúze pomocí elektrického difuzéru je účinnější než pomocí aromalampy. Nedochází zde k zahřívání éterického oleje. Olej je rozptylován do vzduchu v podobě mikrokapek, které v něm zůstávají delší dobu. Do těla se éterický olej dostává dýcháním a pokožkou a může tak velmi účinně působit. Éterický olej se dostává do krevního oběhu, tedy projde celým tělem a sám si najde, kde má léčivě působit. Do difuzéru kapeme pouze čistý éterický olej, který se neředí vodou. Do difuzéru kapeme cca 10 kapek éterického olej či směsi olejů.
Difúze se nedoporučují provádět v přítomnosti dětí do 3 let.