Domů / Podle výrobce / REMEDICUM
Proč nakupovat u nás?

1. KVALITA Vybíráme pro Vás kvalitní značky, pro které máme buď přímé zastoupení nebo úzce spolupracujeme s dodavateli proto 99% zboží, které zde naleznete máme skladem. Důležitá je pro nás transparentnost proto mají výrobky sériová čísla, podle kterých je dohledatelný jejich původ a složení.

 

2. PROHLÉDNOUT/VYZKOUŠET Chtěli byste si výrobky prohlédnout a vyzkoušet? Můžete navštívit naše výdejní místo na Olšanském náměstí 7 na Praze 3, kde Vám rádi poradíme.

 

3. DÁREK Ke každé objednávce dárek ZDARMA.

 

4. INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP Naší filozofií je individuální přístup. Proto si můžete telefonicky domluvit schůzku pro individuální konzultaci. V rámci konzultace se snažíme pomoci najít pro Vás to nejlepší.

 

5. PŘÍRODNÍ A BIO Vybíráme pouze přírodní výrobky, výrobky certifikované BIO i výrobky pocházející z fairtradu tzn. že jejich zakoupením se podílíte nejen na ochraně svého zdraví, ale i na ochraně životního prostředí, trvale udržitelného rozvoje a ještě podporujete spravedlivý obchod.

 

6. DOPRAVA ZDARMA Při nákupu na 2000Kč máte dopravu ZDARMA.

 

7. VÝHODY Pokud se na našem e-shopu zaregistrujete, získáte VIP výhody jako speciální nabídky a slevy.

REMEDICUM

Detoxikace, zdravý životní styl
REMEDICUM

V našem každodenním životním tempu na nás útočí mnoho nepříznivých vlivů z okolního prostředí nebo ze stresového vypětí našeho organizmu. Posláním produktů od Remedicum je zmírnit tyto nepříznivé vlivy na náš organizmus, pomoci mu se zbavit škodlivých látek a načerpat energii pro další fungování. Remedicum Vám přináší to nejlepší co se ve světě vyrábí, aby Vám nabídl portfolio jedinečných produktů k detoxikaci, odkyselení, mineralizaci organizmu a posílení imunity. Všechny produkty se vyrábí z ingrediencí podle nejpřísnějších podmínek BIO kvality a z čistě přírodních zdrojů.


Výrobků na stranu: 12 24 36 48 60 Třetinová galerie Malé řádky