Domů / Podle výrobce / FINESSENCE
Proč nakupovat u nás?

1. KVALITA Vybíráme pro Vás kvalitní značky, pro které máme buď přímé zastoupení nebo úzce spolupracujeme s dodavateli proto 99% zboží, které zde naleznete máme skladem. Důležitá je pro nás transparentnost proto mají výrobky sériová čísla, podle kterých je dohledatelný jejich původ a složení.

 

2. PROHLÉDNOUT/VYZKOUŠET Chtěli byste si výrobky prohlédnout a vyzkoušet? Můžete navštívit naše výdejní místo na Olšanském náměstí 7 na Praze 3, kde Vám rádi poradíme.

 

3. DÁREK Ke každé objednávce dárek ZDARMA.

 

4. INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP Naší filozofií je individuální přístup. Proto si můžete telefonicky domluvit schůzku pro individuální konzultaci. V rámci konzultace se snažíme pomoci najít pro Vás to nejlepší.

 

5. PŘÍRODNÍ A BIO Vybíráme pouze přírodní výrobky, výrobky certifikované BIO i výrobky pocházející z fairtradu tzn. že jejich zakoupením se podílíte nejen na ochraně svého zdraví, ale i na ochraně životního prostředí, trvale udržitelného rozvoje a ještě podporujete spravedlivý obchod.

 

6. DOPRAVA ZDARMA Při nákupu na 2000Kč máte dopravu ZDARMA.

 

7. VÝHODY Pokud se na našem e-shopu zaregistrujete, získáte VIP výhody jako speciální nabídky a slevy.

Aromaterapie - éterické a rostlinné oleje

(6) Aromaterapie - éterické a rostlinné oleje
FINESSENCE

Společnost Finessence vzešla ze setkání dvou mužů, kterými byli Rodolphe Balz, aromaterapeut a David Lorenzi, doktor farmacie.

Oba dva sdílejí přesvědčení, že příroda a inteligence člověka je zárukou lepšího a kvalitnějšího života každého z nás pokud respektujeme planetu a živé tvory.

Finessence přináší řadu produktů nejvyšší kvality, aby provázely muže a ženy na jejich cestě využití éterických olejů pro kvalitnější a lepší život. Finessence se proto zavázala poskytovat co nejlepší éterické oleje a na základě co nejlepšího výběru jejich původu a místa a výběrem co nejlepších sérií. Z tohoto důvodu Finessence navazuje dlouhodobá partnerství s výrobci, aby tak přinášela éterické oleje 100% přírodní a BIO..

Politika společnosti Finessence je tedy stálost a vysoké nároky na kvalitu. Toto umožňuje zaručit vynikající úroveň éterických olejů, což je klíčové pro vysoké nároky v aromaterapii. Finessence tak staví na etických a vědeckých hodnotách postavených na humanistickém poselství tj. láska a respekt k rostlinám, vědecké požadavky pro zkvalitnění života, etické nároky a hledání přirozené harmonie.

Společnost Finessence se zavazuje podporovat přirozenou diverzitu, vyvíjet produkty s komplexním složením, které jsou přísně kontrolované a zároveň respektovat planetu a člověka. Společnost rovněž klade důraz na naprostou transparentnost, účinnost výrobků a také potěšení z využívání těchto nádherných pokladů přírody. Biologické éterické oleje vybírané společností Finessence pomohou Vašemu tělu a duchu znovu nalézt radost a harmonii.
Neustálým hledáním maximální čistoty a zachováváním různých postupů, nabízí Finessence to nejlepší z rostlin, jejich jemnou vůni, získanou prostřeníctvím destilace pomocí vodní páry uvolňující esenci ze středu rostliny: éterický olej.


Výrobků na stranu: 12 24 36 48 60 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
FINESSENCE Šampon proti vším a hnidám 200 ml FINESSENCE Šampon proti vším a hnidám 200 ml Kód: 272731
Zboží není na skladě
599 Kč
Detail
FINESSENCE Sprej pro odpuzení vší a hnid 50 ml FINESSENCE Sprej pro odpuzení vší a hnid 50 ml Kód: 272730
Zboží není na skladě
573 Kč
Detail
FINESSENCE Sérum proti vším a hnidám 50 ml FINESSENCE Sérum proti vším a hnidám 50 ml Kód: 272729
Zboží není na skladě
608 Kč
Detail
FINESSENCE Éterický olej Levandule pravá 10 ml FINESSENCE Éterický olej Levandule pravá 10 ml Kód: 1086
Připraveno k odeslání
362 Kč
Detail
FINESSENCE Ravensara éterický olej 5 ml FINESSENCE Ravensara éterický olej 5 ml Kód: 1104
Zboží není na skladě
Zlevněno z 265 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 210 Kč
Detail
FINESSENCE Ricinový olej 50 ml FINESSENCE Ricinový olej 50 ml Kód: 1147 Akce Akce
Poslední kusy na skladě!
Zlevněno z 626 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 501 Kč
Detail
Výrobků na stranu: 12 24 36 48 60
 Název Cena