Domů / Podle výrobce / CATTIER
Proč nakupovat u nás?

1. KVALITA Vybíráme pro Vás kvalitní značky, pro které máme buď přímé zastoupení nebo úzce spolupracujeme s dodavateli proto 99% zboží, které zde naleznete máme skladem. Důležitá je pro nás transparentnost proto mají výrobky sériová čísla, podle kterých je dohledatelný jejich původ a složení.

 

2. PROHLÉDNOUT/VYZKOUŠET Chtěli byste si výrobky prohlédnout a vyzkoušet? Můžete navštívit naše výdejní místo na Olšanském náměstí 7 na Praze 3, kde Vám rádi poradíme.

 

3. DÁREK Ke každé objednávce dárek ZDARMA.

 

4. INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP Naší filozofií je individuální přístup. Proto si můžete telefonicky domluvit schůzku pro individuální konzultaci. V rámci konzultace se snažíme pomoci najít pro Vás to nejlepší.

 

5. PŘÍRODNÍ A BIO Vybíráme pouze přírodní výrobky, výrobky certifikované BIO i výrobky pocházející z fairtradu tzn. že jejich zakoupením se podílíte nejen na ochraně svého zdraví, ale i na ochraně životního prostředí, trvale udržitelného rozvoje a ještě podporujete spravedlivý obchod.

 

6. DOPRAVA ZDARMA Při nákupu na 2000Kč máte dopravu ZDARMA.

 

7. VÝHODY Pokud se na našem e-shopu zaregistrujete, získáte VIP výhody jako speciální nabídky a slevy.

CATTIER

(1) Biokosmetika na bázi přírodního jílu
CATTIER

Společnost Cattier založil v roce 1968 Pierre Cattier, jeden z iniciátorů hnutí za harmonizaci člověka a přírody. Fascinován alternativní medicínou, zajímal se hlavně o vývoj výrobků na bázi jílu a to jak pro kosmetické tak pro léčebné účely. Jako visionář naučil mnoho svých součaníků používat jednoduché a přírodní látky.

V roce 1987 farmaceut a kosmetolog Daniel Aressy, specialista na přírodní kosmetiku nastupuje do vedení společnosti, pokračuje ve filozofii zakladatele a vyvíjí nové stále lepší výrobky na bázi přírodních látek. Pod jeho vedením se společnost orientuje na ekologickou a biologickou kosmetiku a připojuje se k asociaci COSMEBIO.

Od svého založení je v laboratořích přírodní kosmetiky Cattier kladen důraz na know-how a na snahu pomoci abychom se cítíli krásně, příjemně a zdravě. Citlivost k přírodě a snaha podělit se se spotřebiteli o blahodárné účinky přírody aniž by byla ničena vedly laboratoře Cattier k vyvinutí řady výrobků pro krásu, hygienu a péči certifikovaných BIO, které jsou přírodní, šetrné, příjemné a účinné.


Výrobků na stranu: 12 24 36 48 60 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
CATTIER Zelený jíl drcený 3kg CATTIER Zelený jíl drcený 3kg Kód: 10087
Zboží není na skladě
100% přírodní
475 Kč
Detail
Výrobků na stranu: 12 24 36 48 60
 Název Cena