Domů / Novinky / NĚCO MÁLO O RŮŽI - KRÁLOVNĚ KVĚTIN
Kategorie
Výrobci
Proč nakupovat u nás?

1. KVALITA Vybíráme pro Vás kvalitní značky, pro které máme buď přímé zastoupení nebo úzce spolupracujeme s dodavateli proto 99% zboží, které zde naleznete máme skladem. Důležitá je pro nás transparentnost proto mají výrobky sériová čísla, podle kterých je dohledatelný jejich původ a složení.

 

2. PROHLÉDNOUT/VYZKOUŠET Chtěli byste si výrobky prohlédnout a vyzkoušet? Můžete navštívit naše výdejní místo na Olšanském náměstí 7 na Praze 3, kde Vám rádi poradíme.

 

3. DÁREK Ke každé objednávce dárek ZDARMA.

 

4. INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP Naší filozofií je individuální přístup. Proto si můžete telefonicky domluvit schůzku pro individuální konzultaci. V rámci konzultace se snažíme pomoci najít pro Vás to nejlepší.

 

5. PŘÍRODNÍ A BIO Vybíráme pouze přírodní výrobky, výrobky certifikované BIO i výrobky pocházející z fairtradu tzn. že jejich zakoupením se podílíte nejen na ochraně svého zdraví, ale i na ochraně životního prostředí, trvale udržitelného rozvoje a ještě podporujete spravedlivý obchod.

 

6. DOPRAVA ZDARMA Při nákupu na 2000Kč máte dopravu ZDARMA.

 

7. VÝHODY Pokud se na našem e-shopu zaregistrujete, získáte VIP výhody jako speciální nabídky a slevy.

NĚCO MÁLO O RŮŽI - KRÁLOVNĚ KVĚTIN

NĚCO MÁLO O RŮŽI - KRÁLOVNĚ KVĚTIN - Bionaturalia.cz     Růže se tradičně nazývá "královnou květin". Extrakty z růže jsou jednou ze základních složek používaných v parfémářství. Éterický olej, který se vyrábí pomocí destilace a je typickým ženským olejem. Na fyzické úrovni má růžový olej čistící, regulující a tonizující účinky. Působí blahodárně na ženské reprodukční orgány.

NĚCO MÁLO O RŮŽI - KRÁLOVNĚ KVĚTIN

Růže se tradičně nazývá "královnou květin".

Extrakty z růže jsou jednou ze základních složek používaných v parfémářství.
Éterický olej, který se vyrábí pomocí destilace a je typickým ženským olejem.
Na fyzické úrovni má růžový olej čistící, regulující a tonizující účinky. Působí blahodárně na ženské reprodukční orgány.
Na úrovni emoční pak zklidňuje a harmonizuje.

Odpradávna je růže považována za afrodiziakum. Z historie víme, že se například ve starověkém Římě lože novomaželů vystýlalo lístky růžových květů. Dodnes se pak při svatbách hází na novomanželé lístky růží.

Rádi byste nosili na sobě vůni z růže? U nás máte možnost si ji pořídit.