Domů / Novinky / Jak mít přirozeně krásnou pleť?
Kategorie
Výrobci
Proč nakupovat u nás?

1. KVALITA Vybíráme pro Vás kvalitní značky, pro které máme buď přímé zastoupení nebo úzce spolupracujeme s dodavateli proto 99% zboží, které zde naleznete máme skladem. Důležitá je pro nás transparentnost proto mají výrobky sériová čísla, podle kterých je dohledatelný jejich původ a složení.

 

2. PROHLÉDNOUT/VYZKOUŠET Chtěli byste si výrobky prohlédnout a vyzkoušet? Můžete navštívit naše výdejní místo na Olšanském náměstí 7 na Praze 3, kde Vám rádi poradíme.

 

3. DÁREK Ke každé objednávce dárek ZDARMA.

 

4. INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP Naší filozofií je individuální přístup. Proto si můžete telefonicky domluvit schůzku pro individuální konzultaci. V rámci konzultace se snažíme pomoci najít pro Vás to nejlepší.

 

5. PŘÍRODNÍ A BIO Vybíráme pouze přírodní výrobky, výrobky certifikované BIO i výrobky pocházející z fairtradu tzn. že jejich zakoupením se podílíte nejen na ochraně svého zdraví, ale i na ochraně životního prostředí, trvale udržitelného rozvoje a ještě podporujete spravedlivý obchod.

 

6. DOPRAVA ZDARMA Při nákupu na 2000Kč máte dopravu ZDARMA.

 

7. VÝHODY Pokud se na našem e-shopu zaregistrujete, získáte VIP výhody jako speciální nabídky a slevy.

Jak mít přirozeně krásnou pleť?

Jak mít přirozeně krásnou pleť?  - Bionaturalia.cz     Začal nový rok a sním přicházejí různá předsevzetí. Jedním z ních může být i lepší péče o pleť. Zde najdete několik jednoduchých rad jak na to.

Jak mít přirozeně krásnou pleť?

Tuto otázku řešíme téměř neustále. Přinášíme Vám jednoduchý návod se třemi kroky, které Vám pomohou přirozeně krásné pleti:

1. ČIŠTĚNÍ - Odličující olej Acorelle důkladně a jemně vyčistí nalíčenou i nenalíčenou pleť.
2. TONIZACE - Micelární voda Acorelle zvyšuje vlhkost pleti, jemně ji dočistí, osvěží, tonizuje a zanechá dokonale čistou.
3. REGENERACE - Sérum na obličej Acorelle posiluje pokožku, obsahuje BIO aktivní se silnými antioxidačními účinky. Chrání pokožku.