Domů / Novinky / Co obsahuje naše biokosmetika? - Bambucké máslo
Kategorie
Výrobci
Proč nakupovat u nás?

1. KVALITA Vybíráme pro Vás kvalitní značky, pro které máme buď přímé zastoupení nebo úzce spolupracujeme s dodavateli proto 99% zboží, které zde naleznete máme skladem. Důležitá je pro nás transparentnost proto mají výrobky sériová čísla, podle kterých je dohledatelný jejich původ a složení.

 

2. PROHLÉDNOUT/VYZKOUŠET Chtěli byste si výrobky prohlédnout a vyzkoušet? Můžete navštívit naše výdejní místo na Olšanském náměstí 7 na Praze 3, kde Vám rádi poradíme.

 

3. DÁREK Ke každé objednávce dárek ZDARMA.

 

4. INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP Naší filozofií je individuální přístup. Proto si můžete telefonicky domluvit schůzku pro individuální konzultaci. V rámci konzultace se snažíme pomoci najít pro Vás to nejlepší.

 

5. PŘÍRODNÍ A BIO Vybíráme pouze přírodní výrobky, výrobky certifikované BIO i výrobky pocházející z fairtradu tzn. že jejich zakoupením se podílíte nejen na ochraně svého zdraví, ale i na ochraně životního prostředí, trvale udržitelného rozvoje a ještě podporujete spravedlivý obchod.

 

6. DOPRAVA ZDARMA Při nákupu na 2000Kč máte dopravu ZDARMA.

 

7. VÝHODY Pokud se na našem e-shopu zaregistrujete, získáte VIP výhody jako speciální nabídky a slevy.

Co obsahuje naše biokosmetika? - Bambucké máslo

Co obsahuje naše biokosmetika? - Bambucké máslo - Bionaturalia.cz     Bambucké máslo se získává z plodů afrického stromu známého pod názvem Shea tree. Máslo je bohaté na vitaminy A, E a F a na nenasycené mastné kyseliny. Tyto látky jsou blahodárné pro naši pokožku, mají intenzivní regenerační účinky a chrání před opětovným poškozením či podrážděním.

Co obsahuje naše biokosmetika?

BAMBUCKÉ MÁSLO
Bambucké máslo se získává z plodů afrického stromu známého pod názvem Shea tree. Máslo je bohaté na vitaminy A, E a F a na nenasycené mastné kyseliny. Tyto látky jsou blahodárné pro naši pokožku, mají intenzivní regenerační účinky a chrání před opětovným poškozením či podrážděním.
Bambucké máslo neboli Karité je výborné pro ošetření suché popraskané pokožky zejména suchých loktů a kolen, rozpraskaných pat, ale i namáhaných rukou a nehtové kůžičky. Urychluje hojení spálenin, jizev i jiných drobných poranění. Vzhledem k hutné konzistenci je bambucké máslo či produkty s jeho vysokým podílem vhodné obzvláště pro suchou citlivou pokožku. V malém množství působí bambucké máslo pozitivně na všechny typy pleti včetně té mastné problematické. V pokožce uzamyká hydrataci, podporuje regeneraci pleti a zjemňuje ji. Používá se rovněž do vlasových přípravků např. vlasových masek.